Το κορυφαίο Summer Party της νεολαίας στον Βόλο, το πάρτυ των Μηχανολόγων Μηχανικών στο Πεδίο Άρεως ανακοινώθηκε και ο χρόνος άρχισε να μετράει αντίστροφα μέχρι τις 25 Μαΐου.
Χιλιάδες φοιτητές, φοιτήτριες και γενικότερα νεολαία από διάφορα σημεία της χώρας θα δώσουν κ εφέτος ραντεβού στις υπαίθριες εγκαταστάσεις του Πολυτεχνείου στον Βόλο για το κορυφαίο πάρτυ.
Η κληρονομιά, η παρακαταθήκη με ένα πανελλήνιο brand επιβάλει ένα ακόμη μοναδικό πάρτυ στο Πεδίο Άρεως την Πέμπτη 25 Μαϊου με ελεύθερη είσοδο και μουσικές μέχρι το πρωί.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/05/282704415_1122710018289118_4183953905328204850_n-1024x683.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)