Ευχές για την ονομαστική γιορτή της και έναν ακόμη εκλογικό αγώνα, δέχτηκε απόψε στην κεντρική προβλήτα του λιμένος Βόλου η Υφυπουργός Παιδείας, βουλευτής Μαγνησίας κα Ζέττα Μακρή.
Εκατοντάδες πολίτες ανταποκρίθηκαν στην ανοιχτή πρόσκληση της κ. Ζέττας Μακρή, η οποία δέχτηκε τις προσωπικές ευχές καθενός και καθεμίας, ευχαριστώντας όλους και όλες για την μεγάλη ανταπόκριση στο κάλεσμα και για τις θερμές ευχές.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-15.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-7.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-1.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-8.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-14.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-9.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-25.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-10.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-18.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-20.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-22.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/04/ZETTA_MAKRH_GIORTH-23.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)