Ουρές πολλών μέτρων έξω από την μοναδική φοιτητική λέσχη του Βόλου σχηματίζουν κι εφέτος εκατοντάδες φοιτητές και φοιτήτριες καθώς όπως φαίνεται προτεραιότητα των Πρυτανικών Αρχών διαχρονικά δεν ήταν η διασφάλιση αξιοπρεπών συνθηκών σίτισης για την φοιτητική κοινότητα του Βόλου.
Έξω στο πεζοδρόμιο της οδού 2ας Νοεμβρίου, με ήλιο ή με βροχή, φοιτητές και φοιτήτριες περιμένουν στις ουρές για ένα πιάτο φαγητό στο 4ο μεγαλύτερο πανεπιστήμιο της χώρας…
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/11/lesxi_foitites_oyra_fagito-2-1-1024x530.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/11/lesxi_foitites_oyra_fagito-1-1-1024x556.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/11/lesxi_foitites_oyra_fagito-4-1-1024x593.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/11/lesxi_foitites_oyra_fagito-3-1-1024x540.jpeg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)