Δύο καφετέριες στο κέντρο του Βόλου, η μία απέναντι από την άλλη, επιχείρησε νια διαρρήξει νεαρός φορώντας κουκούλα χθες τα ξημερώματα αλλά εγκατέλειψε την απόπειρα καθώς στο σημείο εμφανίστηκε διανομέας εφημερίδων.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/05/diarrrr23.png)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/05/DIARIXI.jpeg)
Σε video απεικονίζεται ο νεαρός να προσπαθεί να διαρρήξει με κάποιο εργαλείο τις κλειδαριές της γυάλινης πόρτας καφετέριας λίγο μετά τις 4 τα ξημερώματα σε κεντρικό πεζόδρομο του Βόλου (Αντωνοπούλου).
Προσπαθεί ανεπιτυχώς τη διάρρηξη μέχρι που ακούγεται ο ήχος από κάποιο μηχανάκι να πλησιάζει και ο δράστης αποχωρεί για να μην το δει ο διανομέας.
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)