Εγκαινιάστηκε χθες το βράδυ στον Βόλο (πλατεία Ελευθερίας), το εκλογικό κέντρο του ΣΥΡΙΖΑ.
Αναφέρει σχετική ανακοίνωση:
Με πολύ μεγάλη επιτυχία έγιναν το βράδυ της Πέμπτης 4 Μαϊου τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του ΣΥΡΙΖΑ- Προοδευτική Συμμαχία στον Βόλο, στην πλατεία Ελευθερίας.
Εκατοντάδες μέλη, φίλες και φίλοι του κόμματος άκουσαν τους χαιρετισμούς που απηύθυναν η συντονίστρια της Ν.Ε. Βανέσσα Κατσαρδή και οι υποψήφιες-οι βουλεύτριες και βουλευτές του ψηφοδέλτιου νίκης στην Μαγνησία, Μπάμπης Αραμπατζής, Μάνθος Δραμητινός, Αλέξανδρος Μεϊκόπουλος, Κατερίνα Παπανάτσιου, Θάλεια Στάχτου, Θανάσης Φαδάκης και Μαρίνα Χρυσοβελώνη.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/05/SYRIZA_EGENIA_VOLOS-1024x784.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/05/2-1024x398.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)