Στην κυκλοφορία δόθηκε σήμερα Τρίτη 13 Φεβρουαρίου η Επαρχιακή οδός Βόλου – Μικροθηβών στο τμήμα από διασταύρωση Προφήτη Ηλία μέχρι διασταύρωση Ηρ. Πολυτεχνείου καθώς ολοκληρώθηκαν οι εργασίες συνεργείων για την επισκευή του αγωγού μεταφορών λυμάτων προς το Αγκίστρι.
Στη διάρκεια των εργασιών, η κίνηση οχημάτων γινόταν μέσω του παραλιακού άξονα.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/02/ALYKES_PARAKAMCH_ERGA_DEYAMB2-1024x692.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/02/ALYKES_PARAKAMCH_ERGA_DEYAMB-1024x768.jpg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/02/ALYKES_PARAKAMCH_ERGA_DEYAMB3-1024x680.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)