Την τρίτη έκθεση φωτογραφίας με επιλεγμένα έργα αποκλειστικά γυναικών φωτογράφων, εγκαινίασε απόψε το απόγευμα στον Δίαυλο η Φωτογραφική Λέσχη Βόλου .
Κάθε χρόνο, με αφορμή την Ημέρα της Γυναίκας, η Φωτογραφική Λέσχη Βόλου διοργανώνει έκθεση φωτογραφίας, με συγκεκριμένο και διαφορετικό κάθε φορά θέμα, με επιλεγμένα έργα αποκλειστικά γυναικών φωτογράφων.
Η φετινή έκθεση είχε θέμα τις συνθέσεις και όσοι βρέθηκαν στα εγκαίνια, είχαν την ευκαιρία να δουν διαφορετικές προσεγγίσεις των συνθέσεων, οπτικές κ.α.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-11-1024x575.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-1-1024x660.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-2-1024x592.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-3-1024x768.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-4-1024x573.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-5-768x1024.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-6-1024x634.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-8-1024x651.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-7-1024x768.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/ekthesi_foto_volos_lesxi-9-1024x768.jpeg)
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2024/03/417487624_7057042321074616_1268563120421761526_n-2-724x1024-1.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)