Στην αναβίωση του εθίμου με το “βαρέλι του τροχονόμου” προχωρά η Διεύθυνση Αστυνομίας Μαγνησίας και μαζί με την Τροχαία Βόλου προσκαλούν τους πολίτες την Κυριακή 31 Δεκεμβρίου στις 12:30 στη συμβολή των οδών Κ. Καρτάλη και Δημητριάδος.
Στον τροχονόμο που θα ρυθμίζει την κυκλοφορία θα προσφερθούν συμβολικά δώρα, τα οποία στη συνέχεια θα παραδοθούν σε ιδρύματα της περιοχής μας.
![](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/12/VARELI_TROXAIA_VOLOS23_AGIOSNIKOLAOS-8-1024x683.jpg)
Ακολουθήστε το myvolos.net στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.
![Youtube](https://myvolos.net/wp-content/uploads/2023/02/1384060.png)